شماره تماس : مشهد 37632230-051 تهران 71057637-021
logo
خانه بازیابی کد فعالسازی ارتباط با ما نمایندگی تازه های بانکی فیلم های آموزشی
پرسش های متداول کاربران

بعضی و یا همه جملات علامت سوال (؟) و یا نا مفهوم هستش ؟

برای حل این مشکل میبایست به قسمت تنظیمات زبان خود (region and language) بروید . سربرگ اول Format را به Persian و بعد از آن به سربرگ Administrative بروید و بعد دکمه Change System Location بروید اون قسمت رو هم به Persian تبدیل کنید .


تنظیمات زبان من همه بصورت Persian هستش اما بازم بعضی از پیغام ها نامفهوم هستش ؟

دلیل این مشکل بخاطر عدم هماهنگی یونیکد های فارسی هستش که برای حل این مسئله شما میبایست به قسمت زبان خود برید و سر برگ Administrative رو باز کنید و سپس Change System Location و بعد از اون زبان رو به English تغییر بدین و بعد از اینکه کامپیوتر شما ری استارت شد ، دوباره به حالت اول برگردونید .


من میخوام چک بدون تاریخ صادر کنم چیکار باید بکنم ؟

شما باید به قسمت چاپ چک برید و در اونجا تب تنظیمات عمومی رو بزنید و تیک مربوط به نمایش تاریخ رو بردارید .


من نمیخوام بابت چک تو متن چک ، چاپ بشه

به قسمت چاپ چک باید برید ، تنظیمات چاپ و سپس تیک مربوط به 'چاپ بابت + در وجه ' رو بردارید .


بعد از چاپ گرفتن بعضی موارد سر جای خودش نیست !

همونطور که میدونید چک های بانکی تویه یه شعبه با شعبه دیگه کمی تفاوت داره و در بعضی موارد یک استان با یک استان دیگه ، به همین خاطر اون چیزی که چاپ گرفته میشه کمی بالا و پایین داره (در موارد اندک) شما برای حل این مشکل باید به قسمت طراحی قالب دسته چک برید و هر پارامتری که جابجا روی چک چاپ میشه رو انتخاب و با موس اون اختلاف رو بگیرید، بطور مثال تاریخ عددی شما کمی بالاتر هستش شما میبایست تاریخ عددی رو با موس اتخاب کنید و همینطور که با موس تاریخ عددی رو گرفتین بکشین به سمت پایین به همین راحتی ... سپس دکمه ذخیره رو بزنید و یا دکمه بازگشت همین ...


من چاپ میگیرم اما اصلا چاپ نمیشه یا قسمتی از چک چاپ میشه !

این دلیلش بخاطر نوع پرینترتون هستش که باید برید از قسمت چاپ چک ، تنظیمات چاپ موقعیت چاپ رو تغییر بدین مثلا اگه بصورت بالا وسط تنظیم شده بصورت پایین وسط تنظیم کنید و هر موقعیتی که به پرینتر شما سازگار هستش رو انتخاب کنید .


من میتونم فونت یا اندازه تاریخ و یا هر چیزی روی چک رو تغییرش بدم ؟

بله که میتونید ! شما باید برید قسمت طراحی قالب دسته چک و بعد از اون قالب مورد نظرتون رو که انتخاب کردین هر پارامتری رو که میخوایین فونت یا اندازشو تغییر بدین رو انتخابش کنید وسپس از قسمت بالای همون فرم اندازه و فونت دلخواهتون رو انتخاب و بعد ذخیره کنید همین !


دسته چک جدیدی اومده چیکار کنم !

کاری نداره که ! برید تو وبسایت ما www.chapcheck.ir از قسمت دانلود قالب ها ، قالب مورد نظرتون رو دانلود کنید سپس نرم افزار رو باز کنید برید تو سربرگ تنظیمات بعدش نصب قالب ، قالب مورد نظرتون رو که دانلود کردین رو انتخاب کنید و بعدش دکمه نصب همین ... تمام


adress
آدرس : مشهد - سجاد - میلاد 10 پلاک 22
phone
051 - 37632230 - 0915 048 5787 - 0935 306 6106
email
Support [a] chapcheck.ir

نرم افزار چاپ چک و یا همان نرم افزار چاپ چک طرح صیاد
نرم افزار چاپ چک شکیبا