شماره تماس : مشهد 37632230-051 تهران 71057637-021
logo
خانه بازیابی کد فعالسازی ارتباط با ما نمایندگی تازه های بانکی فیلم های آموزشی
راهنمای استفاده از چک پیام

چک پیام شکیبا

چک پیام:

نمیدونم چقدر چکهاتون براتون مهمه؟ چقدر براتون مهمه به جای اینکه هرروز'ته برگ' چکهاتون رو ورق بزنید یا دفترچه یادداشت تون رو نگاه کنید تا از سررسید چکهاتون مطلع بشید. تا حالا شده چکی رو از یاد ببرید و جای چک رو پر نکنید؟ ترجیح نمیدید بجای این کارها و اتفاقات، موعد چکها روی موبایلتون یادآوری بشه؟ اگر هیچ کدوم ازاین موارد بالا نبوده و اهمیت هم نداره، به ادامه مطلب نیاز نخواهید داشت! با قابلیت و افزونه جدید (چک پیام)، علاوه بر اینکه موعد چکها داخل نرم افزار و کامپیوتر یادآوری میشه، میتونید بصورت پیامکی هم از چکهاتون مطلع بشید، تا دیگه چکی رو از یاد نبرید. کاری هم نداره، اطلاعات چک رو وارد میکنید و زمان و متن پیامک رو هم تعیین می کنید. میتونید برای شروع و آشنایی با 'چک پیام' 10 پیامک هدیه بگیرید و تست کنید.

منوی ارسال پیامک

در قسمت شماره 1 : میتوانید چکهای صادر شده خود را جستجو کنید. این جستجو میتواند بر اساس چکهای صادر شده امروز، دیروز و یا تاریخ دلخواه انجام شود. دکمه های 'چکهای صادر شده امروز و دیروز' برای تسهیل و تسریع در جستجو قرار داده شده است.

در قسمت شماره 2 : بخشی از اطلاعات کلی برای ارسال پیامک را مشاهده میکنید. شما میتوانید این تنظیمات را از قسمت شماره 7 (تنظیمات چک پیام)، تغییر دهید.

در قسمت شماره 3 : میتوانید چکهای صادر شده در هر تاریخ را برای ارسال انتخاب نمایید. با توجه به قسمت 4 (اطلاعات چکهای صادر شده)، چکهایی که قصد دارید با 'چک پیام' یادآوری شود، را انتخاب کنید. نکته: لازم به ذکر است، تاریخ ارسال باید حداقل یک روز از تاریخ تعداد روز قبل از تاریخ چک بیشتر باشد. به عنوان مثال: در تصویر زیر، چک بانک مسکن به تاریخ 31/3/95 را بدلیل آنکه ارسال پیامکها 2روز قبل از تاریخ چکها تنظیم شده ، را نمیتوان در تاریخ 29/2/95 برای ارسال انتخاب کرد.

در قسمت شماره 5 : چکهای انتخاب شده، در صف ارسال زماندار قرار خواهند گرفت. با زدن این دکمه، چکهایی که انتخاب کردید، در زمان مشخص شده توسط پیامک به شما یادآوری خواهد شد. نکته: در لحظه فشردن این دکمه و ارسال پیامها، حتما باید به اینترنت متصل باشید.

در قسمت شماره 6 : وضعیت ارسال پیامکهای هر چک، به تفکیک نمایش داده میشود.

در قسمت شماره 7 : شما به پنجره تنظیمات 'چک پیام' منتقل میشوید.

آموزش چک پیام شکیبا


منوی گزارشات

در قسمت شماره 1 : میتوانید چکهای ارسال شده را جستجو نمایید. با انتخاب تاریخ ارسال پیامها، میتوانید چکهای ارسال شده در آن روز را جستجو و مشاهده نمایید. دکمه های 'پیامکهای امروز و دیروز ارسال شده' برای تسهیل و تسریع در جستجو قرار داده شده است. - در این قسمت، ستون 'تاریخ درخواست'، تاریخی است که شما درخواست ارسال پیامک را برای آن چک ارسال نموده اید. - همچنین ستون تاریخ و زمان دریافت ، زمان یادآوری چک و دریافت پیامک بر روی موبایل می باشد.

در قسمت شماره 2 : لیست تمامی چکهای ارسال شده در تاریخی معین به همراه اطلاعات آنها نشان داده میشود. با انتخاب هر مورد میتوانید متن پیامک اطلاع رسانی را در قسمت شماره 3 مشاهده نمایید. نکته: این پنجره تنها برای مشاهده گزارش چک پیامهای ارسال شده میباشد و امکان ویرایش در آنها وجود ندارد.

آموزش چک پیام شکیبا


منوی تنظیمات چک پیام

در قسمت شماره 1 : شما میتوانید اطلاعاتی راجع به 'چک پیام' را مشاهده کنید. - میزان شارژ : اعتبار و تعداد پیامکهای باقیمانده حساب چک پیام را نشان میدهد. - وضعیت چک پیام: فعال بودن یا آزمایشی بودن چک پیام را نشان میدهد. تا زمانی که چک پیام خریداری و فعال نشده باشد، عبارت آزمایشی و در صورت خریداری عبارت فعال نوشته میشود. - تاریخ اعتبار: مدت زمان باقیمانده از چک پیام را اعلام میکند. که برای 10 پیامک اولیه تست، تعداد روزها و برای اکانت فعال، عبارت 'دارای اعتبار' را نشان میدهد. - دکمه فعال کردن چک پیام : با زدن این دکمه، به سایت ما، و صفحه فعالسازی چک پیام منتقل خواهید شد. که میتوانید چک پیام خود را فعال نمایید. - دکمه افزایش شارژ : با زدن این دکمه، به سایت ما، و صفحه خرید چک پیام منتقل خواهید شد. که میتوانید حساب فعال شده خود را شارژ نمایید. نکته: تا زمانی که چک پیام فعال نشده باشد، دکمه 'فعال کردن چک پیام' نمایش داده میشود و بعد از فعالسازی، دکمه 'افزایش شارژ' جایگزین آن میشود.

در قسمت شماره 2 : میتوانید شماره موبایلی که تمایل دارید اطلاع رسانی موعد چکها به آن ارسال شود را وارد نمایید. لطفا شماره موبایل را کامل و صحیح به همراه 0 اولیه وارد نمایید. نمونه : 09123456789

در قسمت شماره 3 : زمان اطلاع رسانی موعد چکها را میتوانید تنظیم کنید. در این قسمت، باید ساعت و تعداد روزهای باقیمانده به موعد چک را مشخص نمایید.

در قسمت شماره 4 : باید نام کاربری و رمز عبور جهت اتصال به پنل چک پیام را وارد نمایید نام کاربری، 'ایمیل شما'و رمز عبور، 'سریال نرم افزار' میباشد. با وارد کردن این دو میتوانید از 10 پیامک اولیه که برای تست درنظر گرفته شده است، استفاده نمایید.

در قسمت شماره 5: میتوانید متن پیامک خود را تعیین کنید متن پیامک فقط شامل اطلاعات مهم چک میباشد که شما میتوانید با گذاشتن و برداشتن تیک هر مورد، آنرا اضافه و یا حذف نمایید.

آموزش چک پیام شکیبا

adress
آدرس : مشهد - سجاد - میلاد 10 پلاک 22
phone
051 - 37632230 - 0915 048 5787 - 0935 306 6106
email
Support [a] chapcheck.ir

نرم افزار چاپ چک و یا همان نرم افزار چاپ چک طرح صیاد
نرم افزار چاپ چک شکیبا